11 0Հոկտեմբերի 2024 - 14:29
Հեյդար Ալիևի Հիմնադրամի փոխնախագահ, IDEA հասարակական ասոցիացիայի հիմնադիր և ղեկավար Լեյլա Ալիևան և Բաքվի մեդիա կենտրոնի ղեկավար Արզու Ալիևան այցելել են Գաբալայում «Երիտասարդ մեղվապահ» նախագծի մասնակից Ռաֆիգա Մագսուդովայի տուն։
Ինչպես հայտնում է Armenia.Az-ը, Լեյլա Ալիևան զրուցել է երիտասարդ մեղվաբույծի ընտանիքի հետ, հետաքրքրվել նրանց գործունեությամբ, մեղվաբուծության ոլորտում նրանց առաջին փորձով և արդյունքներով։
Նախագծի մասնակից Ռաֆիգա Մագսուդովան իր հերթին երախտագիտություն է հայտնել Լեյլա Ալիևային՝ ցուցաբերած ուշադրության և աջակցության համար՝ նրան նվիրելով առաջին հավաքած մեղրը հատուկ փաթեթում։

11 Октября 2024 - 10:54
Вице-президент Фонда Гейдара Алиева, основатель и руководитель Общественного объединения IDEA Лейла Алиева и руководитель Бакинского медиа-центра Арзу Алиева посетили дом участницы проекта «Молодой пчеловод» Рафиги Махсудовой в Габале.
Как сообщает Armenia.Az, Лейла Алиева провела беседу с семьей молодого пчеловода, поинтересовалась их деятельностью, первом опыте в пчеловодстве и его результатах.
В свою очередь, участница проекта Рафига Махсудова выразила благодарность Лейле Алиевой за оказанное внимание и поддержку, подарив ей первый собранный мед в специальной упаковке.