07 Օգոստոսի 2024 - 16:57
Ադրբեջանի ականազերծման գործակալությունը (ANAMA) հայտարարում է՝ օկուպացիայից ազատագրված տարածքներում որպես բուժաշխատող աշխատել ցանկացողների համար փաստաթղթերի ընդունման մասին։
Ինչպես Armenia.Az-ին հայտնել են ANAMA-ում, թեկնածուները պետք է ունենան միջնակարգ մասնագիտական կրթություն՝ «Առաջնային բժշկասանիտարական օգնություն» կամ «Ընդհանուր բժշկություն» մասնագիտությունների գծով:
Փաստաթղթերն ընդունվում են մինչև օգոստոսի 31-ը [email protected] հասցեով։ Ընտրության ընթացքում նախապատվությունը կտրվի հարկադիր վերաբնակի կարգավիճակ ունեցող թեկնածուներին։ Հավելյալ տեղեկությունների համար կարող եք դիմել թեժ գծին՝ 805։

• ANAMA объявляет набор парамедиков для работы на освобожденных территориях
Азербайджанское агентство по разминированию (ANAMA) объявляет прием документов для желающих работать парамедиком на освобожденных от оккупации территориях.
Как сообщили Armenia.Az в ANAMA, кандидаты должны иметь среднеспециальное образование по специальностям «Первичная медико-санитарная помощь» или «Лечебное дело».
Документы принимаются до 31 августа на почтовый адрес [email protected]. При отборе предпочтение будет отдаваться кандидатам, которые имеют статус вынужденного переселенца. За дополнительной информацией можно обратиться на горячую линию 805.