• AZAL-ը Բաքու-Դոհա չվերթ է բացում
Ադրբեջանական AZAL ազգային ավիափոխադրողն իր երթուղիների ցանց է մտցնում ևս մեկ երթուղի` բացելով Բաքվից դեպի Դոհա (Քաթարի մայրաքաղաք) չվերթը։
Ինչպես Armenia.Az-ին հայտնել են «Ադրբեջանական ավիաուղիներ» ՓԲԸ-ի մամուլի ծառայությունից, AZAL-ի առաջին չվերթը՝ Բաքու-Դոհա-Բաքու երթուղով կիրականացվի դեկտեմբերի 10-ին` կիրակի օրը:
Նախատեսվում է, որ այս երթուղով չվերթներ կիրականացվեն շաբաթական երկու անգամ՝ հինգշաբթի և կիրակի օրերին։
Տոմսեր կարելի է ձեռք բերել տոմսարկղերից, հավատարմագրված գործակալություններից, ավիաընկերության պաշտոնական www.azal.az կայքում և AZAL բջջային հավելվածի միջոցով:

08 Декабря 2023 - 12:55
Национальный авиаперевозчик Азербайджана AZAL вводит в свою маршрутную сеть еще одно направление, открывая рейс из Баку в Доху (столицу Катара).
Как сообщили Armenia.Az в пресс-службе ЗАО «Азербайджанские Авиалинии», первый рейс AZAL по маршруту Баку-Доха-Баку состоится в воскресенье, 10 декабря.
Планируется, что рейсы по этому направлению будут осуществляться два раза в неделю, по четвергам и воскресеньям.
Приобрести билеты можно в кассах, аккредитованных агентствах, на официальном сайте авиакомпании www.azal.az и через мобильное приложение AZAL.