10 Դեկտեմբերի 2024 - 10:45
Լոնդոնում քննարկվել է կրթության ոլորտում Ադրբեջանի և Մեծ Բրիտանիայի միջև համագործակցության ամրապնդումը։
Ինչպես հայտնում է Armenia.Az-ը, այս մասին հաղորդվում է՝ Միացյալ Թագավորությունում Ադրբեջանի դեսպանատան X սոցիալական ցանցի էջում։
«Հաճելի էր ողջունել՝ գլոբալ փոխնախագահ, Էսեքսի համալսարանի հաղորդակցության և արտաքին կապերի տնօրեն Վանեսա Փոթերին՝ և երկրի գծով մենեջեր Մուհամեդ Թալհային:
Արդյունավետ քննարկում է ծավալվել՝ Ադրբեջանի և Մեծ Բրիտանիայի միջև կրթության ոլորտում համագործակցության ամրապնդման շուրջ»,- նշել են դիվանագիտական առաքելությունում։

10 Декабря 2024 - 09:13
В Лондоне обсуждено укрепление сотрудничества между Азербайджаном и Великобританией в сфере образования.
Как передает Armenia.Az, об этом сообщается на странице в соцсети Х азербайджанского посольства в Соединенном Королевстве.
«С удовольствием приняли глобального вице-президента, директора по коммуникациям и внешним связям Эссекского университета Ванессу Поттер и странового менеджера Мохамеда Талху.
Состоялась продуктивная дискуссия об укреплении сотрудничества в сфере образования между Азербайджаном и Великобританией», - указали в дипмиссии.