19 Դեկտեմբերի 2024 - 10:45
Այս մասին Report-ին հայտնել է՝ Ծովափնյա բուլվարի վարչության մամուլի ծառայության ղեկավար Աֆսանա Մեհդիեւան։
«Այս տարի Ծովափնյա բուլվարի վարչության կողմից ավելի լայնածավալ ամանորյա նախապատրաստություններ են տարվում՝ ավելացնելով յուրօրինակ ձևավորում՝ տոնական տրամադրություն ստեղծելու և հյուրերին ուրախացնելու համար»,- ասել է Ա.Մեհդիևան։
Նա նշել է, որ Ծովափնյա ազգային զբոսայգու զգալի մասը զարդարված է տոնական դեկորացիաներով և ամանորյա ինստալյացիաներով:.
«Ամեն քայլափոխի կարելի է տեսնել վառ լուսավորված տոնածառեր։ «Քաղաքի ամենաբարձր և ամենագեղեցիկ ամանորյա տոնածառերից երկուսը` մոտ 20 մետր բարձրությամբ, տեղադրվել են հենց Բուլվարի տարածքում»,- ընդգծել է նա։

19 Декабря 2024 - 09:33
Об этом Armenia.Az сообщила руководитель пресс-службы Управления Приморского бульвара Афсана Мехтиева.
«В этом году Управление приморского бульвара ведет более масштабные новогодние приготовления, добавив уникальное оформление, чтобы создать праздничное настроение и порадовать гостей,» - заявила А. Мехтиева.
Она отметила, что значительная часть Приморского национального парка украшена праздничными декорациями и новогодними инсталляциями.
«На каждом шагу можно увидеть елки с яркой иллюминацией. Две из самых высоких и красивых новогодних елок города, высотой около 20 метров, установлены именно на территории бульвара», - подчеркнула она.