• Վահիդ Հաջիևը՝ Զանգիլանում, Գուբադլիում և Ջաբրայիլում շինարարական աշխատանքների մասին
Զանգիլան քաղաքում և Ջաբրայիլի շրջանի Շուքյուրբեյլի գյուղում շինարարական աշխատանքները ներկայումս մոտենում են ավարտին։
APA-ի փոխանցմամբ, այս մասին հայտարարել է Զանգիլանի, Գուբադլիի և Ջաբրայիլի շրջաններում Ադրբեջանի նախագահի հատուկ ներկայացուցիչ Վահիդ Հաջիևը՝ «Հաղթանակի հինգ տարի. պետականության և օրենքի հաղթանակը» խորագրով համաժողովում։
Նա նշել է, որ շինարարական աշխատանքները շարունակվում են Ջաբրայիլի շրջանի Սուլթանլը, Գուբադլիի շրջանի Մահրուզլու և Զիլանլը գյուղերում, ինչպես նաև Զանգիլանի շրջանի Ջահանգիրբեյլի գյուղում։

• Вахид Гаджиев о строительных работах в Зангилане, Губадлы и Джебраиле
В настоящее время строительные работы в городе Зангилан и в селе Шюкюрбейли Джебраильского района близятся к завершению.
Как сообщает AПA, об этом заявил специальный представитель президента Азербайджана в Зангиланском, Губадлинском и Джебраильском районах Вахид Гаджиев на конференции на тему «Пять лет Победы: торжество государственности и права».
Он отметил, что строительные работы продолжаются в селах Султанлы Джебраильского района, Махрузлу и Зиланлы Губадлинского района, а также в селе Джахангирбейли Зангиланского района.