• Զանգիլանի բնակիչներին «Շարժական ASAN» ծառայություն է մատուցվել
Զանգիլանի շրջանի Աղալը գյուղի պետական ծառայությունների կենտրոնում քաղաքացիներին կրկին ծառայություններ են մատուցվել ASAN xidmət կրպակի միջոցով։
Ինչպես Armenia.Az-ին հայտնել են ASAN xidmət-ից, որոշ տեսակի առցանց ծառայություններ մատուցվել են տեղում, իսկ մյուս ծառայությունների համար՝ «Շարժական ASAN»-ի միջոցով դիմումներ են ընդունվել։
Այս ծրագրի շրջանակներում 35 քաղաքացիների տրամադրվել են համապատասխան ծառայություններ՝ կապված անձը հաստատող քարտերի տրամադրման և փոխարինման, ընդհանուր քաղաքացիական անձնագրերի տրամադրման և փոխարինման, ինչպես նաև վարորդական իրավունքի վկայականների փոխարինման հետ։

• Зангиланцам оказана услуга «Мобильный ASAN»
В Центре государственных услуг села Агалы Зангиланского района гражданам вновь оказаны услуги через киоск ASAN xidmət.
Как сообщили Armenia.Az в ASAN xidmət, по некоторым видам онлайн-услуг услуги были оказаны на месте, а по остальным услугам - через «Мобильный ASAN» путем приема обращений.
В рамках данной программы 35 гражданам были оказаны соответствующие услуги, связанные с выдачей и заменой удостоверений личности, выдачей и заменой общегражданских паспортов и заменой водительских удостоверений.