30 Հուլիս 2025 - 16:06
Հանրապետության Աստարայի շրջանում 454 քաղաքացիների ընդունելուց հետո, Ադրբեջանի ՆԳ նախարար, գեներալ-գնդապետ Վիլայաթ Էյվազովը՝ ՆԳՆ քաղաքային և շրջանային բաժիններում և բաժանմունքներում թափուր աշխատատեղեր զբաղեցնելու ցանկություն ունեցող երիտասարդների հերթական ստուգայց է անցկացրել ։
Ինչպես Armenia.Az-ին հայտնել են ՆԳՆ մամուլի ծառայությունից, ստուգայցին մասնակցել են՝ ներքին գործերի մարմիններում կրտսեր ղեկավարության և շարքային պաշտոններում աշխատելու ցանկություն ունեցող երիտասարդներ։
Աշխատանքի են ընդունվել 297 լավագույնս պատրաստված անձինք, որոնցից 19-ը Հայրենական մեծ պատերազմի մասնակիցներ են։
Վիլայաթ Էյվազովը նրանց մաղթել է հաջողություններ ծառայության մեջ, տվել է իր հանձնարրականներն ու առաջարկությունները։

30 Июля 2025 - 16:06
Министр внутренних дел Азербайджана генерал-полковник Вилаят Эйвазов после приёма 454 граждан в Астаринском районе республики провел очередной смотр молодежи, желающей занять вакансии в городских и районных отделах и отделениях МВД.
Как сообщили Armenia.Az в пресс-службе МВД, в смотре принимали участие молодые люди, желающие работать на должностях младшего руководящего и рядового состава органов внутренних дел.
На работу принято 297 человек, которые были наиболее подготовлены, 19 из них являются участниками Отечественной войны.